Tehnovõrkude insener-planeerija

Pärnu Linnavalitsus
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 16

Töö kirjeldus

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linna tehnilisest infrastruktuurist tervikliku ülevaate omamine, tehnovõrkude ja -rajatiste arenguga seotud küsimuste lahendamine ja planeerimine.
Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 30. aprillil 2020 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee Märgusõna ”tehnovõrkude insener-planeerija ” Info telefonil 444 8322
Kohalik omavalitsus.

- Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linna tehnilisest infrastruktuurist tervikliku ülevaate omamine, tehnovõrkude ja -rajatiste arenguga seotud küsimuste lahendamine ja planeerimine

Nõudmised kandidaadile

- Erialane kõrg- või eriharidus
- planeerimistegevust ja tehnilise infrastruktuuri arengut reguleeriva seadusandluse tundmine
- projektide ja planeeringute lugemisoskus
- väga hea koostöö-
- suhtlemis- ja väljendusoskus
- algatus-
- otsustus- ja vastutusvõime
- iseseisvus
- pingetaluvus
- täpsus ja kohusetunne
- hea arvutikasutamise oskus.Kasuks tuleb: teid ja tehnovõrkusid käsitlevate projekteerimisnormide ning standardite tundmine
- joonestamise tarkvara (CAD) kasutamise oskus
- eelnev erialane töökogemus

Omalt poolt pakume

- Erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd
- eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas
- 35 kalendripäeva puhkust.

Kontakt:
Tiia Aur
personal@parnu.ee
4448228