Aluste pakkija

aktsiaselts CISTA
Põlva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru küla, Karbi

Töö kirjeldus

pakendite alustele paikutamine, kiletamine ja sidumislindiga kinnitamine, pakendatud aluste laadimisplatsile paigutamine
Kandideerimiseks helistada
AS Cista tootmine on organiseeritud Eestis ja Venemaal, müügiesindused on lisaks veel Lätis ja Soomes. Ettevõtte kogutoodangust enamuse moodustab lainepapist pakend ja kartongpakend. Ainukese ettevõttena Eestis toodame kolmevärvitrükis paberkotte. Kõik AS Cista tooted on valmistatud loodussõbralikust materjalist.

- pakendite alustele paikutamine, kiletamine ja sidumislindiga kinnitamine, pakendatud aluste laadimisplatsile paigutamine

Nõudmised kandidaadile

- Tahe tööd teha
- kohusetundlik

Omalt poolt pakume

- väljaõpet kohapeal

Kontakt:
Vahur Käärik
cista@cista.ee
7999280