Müügiesindaja

Elisa Eesti AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
05.04.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145


Töö kirjeldus


Peamisteks tööülesanneteks on aktiivne müük Elisa olemasolevatele klientidele läbi toodete ja teenuste tutvustamise ning lisaväärtuste pakkumise.
Vaata lisa: https://www.elisa.ee/et/too
Töö on elamust väärtKeera süüdet ja anna gaasi! Elisas saab alguse sinu karjääri kõige põnevam peatükk, mille sa saad ise kirjutada. Suurele ettevõttele kohaselt on meie juures täita palju põnevaid väljakutseid, aga koos motiveeritud tiimiga ei ole ükski missioon võimatu. Meie juures ei ole vahet, kas töötad kodust, kontorist või kaugelt Kariibi mere saarelt – erinevad töökohad pakuvad erinevaid nutikaid tööviise ja palju tegutsemisvabadust. Kaasosalisteks saad vinged kolleegid, kellega võib alati luurele minna. Meie positiivsete klientidega on iga tööpäev kui õnneliku lõpuga film, aga päeva lõpuks oled sa ise oma saatuse sepp. Ja et indu veelgi rohkem oleks, saad puhkust rohkem kui mujal – lausa 35 päeva aastas.Vaata lähemalt, mis kangelasi me parajasti otsime ja mida põnevat pakume: elisa.ee/tooTule meiega!


Kohustused

- Peamisteks tööülesanneteks on aktiivne müük Elisa olemasolevatele klientidele läbi toodete ja teenuste tutvustamise ning lisaväärtuste pakkumise


Omalt poolt pakume

- väljaõpet
- mugavaid töötingimusi Elisa kontoris
- täistööaega E-R 8.30-17.00 või osalist tööaega E-R 17:00-21:00
- toetavaid kolleege
- elisalastele mõeldud soodustusi
- puhkust 35 kalendripäeva aastas
- põhipalka + tulemustasu
- kaugtöö võimalust peale katseaega
Kontakt:
Jaanika Lehenurm
telemyyk@elisa.ee
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •