Raamatupidaja - osaline tööaeg

Erivajadustega Inimeste Toetusühing Tugiliisu
Harju maakond
Osaline tööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
31.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Kõik raamatupidaja töökohustused,Töötajad (25+projekti töötajad, palgaarvestuse teeb juhataja) maksuamet, pank, arvete sisestamine panka, kassa, statistikaamet ning asutuse sisene statistika, aruanded igakuiselt, kulu ja tulu väljavõtted, arvete koostamine-saatmine välja, võlgnike arvestus, projektipõhine aruandlus, bilanss.MTÜ projektipõhise raamatupidamise korraldamine.

EIT Tugiliisu on tegutsenud 2003 aastast, toetades intellektipuudega inimesi ja nende perekondi, osutades riiklikke hoolekandeteenuseid avatud ühiskonnas intellektipuudega inimestele. Meie nägemus on, et igal inimesel on õigus osaleda ühiskonnas võrdsetel alustel.

Kohustused

- MTÜ projektipõhise raamatupidamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Hea oleks kogemus MTÜ raamatupidamisega või projektipõhise raamatupidamisega

Omalt poolt pakume

- Võimalus koolitusteks, tavapärasest erinevat tööd (palju projekte), võimalus lisa teenida tegevusjuhendajana.Võimalus töötada kontoris Õismäel, Haabersti, Tallinn.

Kontakt:
Agne Raudmees
tugiliisu@vaimukad.ee