Tegevusjuhendaja - täiskasvanud intellektipuudega inimestele Tallinnas

Erivajadustega Inimeste Toetusühing Tugiliisu
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
20.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Kakumäe tee 37a

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tegevusjuhendajat intellektipuudega inimestele.Tegevusjuhendaja töö on väga mitmekesine. Tuleb tegeleda nii dokumentatsiooni, suhtlemisega erinevate asutustega, individuaalse nõustamisega.Tegevusjuhendaja peamisteks töömeetoditeks on suunamine, juhendamine, toetamine, nõustamine ja võrgustikutöö.Tegevusjuhendaja toetab intellektipuudega inimeste iseseisvat toimetulekut, töötamist avatud tööturul ning sotsialiseerumist ühiskonda.

EIT Tugiliisu on tegutsenud 2003 aastast, toetades intellektipuudega inimesi ja nende perekondi, osutades riiklikke hoolekandeteenuseid avatud ühiskonnas intellektipuudega inimestele. Meie nägemus on, et igal inimesel on õigus osaleda ühiskonnas võrdsetel alustel.

- Otsime oma meeskonda Tegevusjuhendajat intellektipuudega inimestele
- Tegevusjuhendaja töö on väga mitmekesine
- Tuleb tegeleda nii dokumentatsiooni, suhtlemisega erinevate asutustega, individuaalse nõustamisega
- Tegevusjuhendaja peamisteks töömeetoditeks on suunamine, juhendamine, toetamine, nõustamine ja võrgustikutöö
- Tegevusjuhendaja toetab intellektipuudega inimeste iseseisvat toimetulekut, töötamist avatud tööturul ning sotsialiseerumist ühiskonda

Nõudmised kandidaadile

- Tööks vajalik kõrgharidus sotsiaaltöös või psühholoogias
- eripedagoogikas või Tegevusjuhendaja koolituse läbimist. Eelistame töötajat erinevate huvide ja oskustega.Tööks on vajalik empaatiavõime
- lojaalsus
- sõbralikkus
- oskus iseseisvalt planeerida oma tööpäeva tegevusi
- organiseerimisvõime

Omalt poolt pakume

- Iseseisvalt töötamine, liikuv töö, võimalus paindlikult planeerida oma tööaega, kodukontoris aruannete tegemine, võimalus osaleda projektitöös, viia oma ideed ellu, lisaks tegevusjuhendaja tööle rakendada enda x-faktorit.

Kontakt:
Agne Raudmees
tugiliisu@vaimukad.ee
56671222