Hooldaja

Kohtla-Järve Vanurite Hooldekodu
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Ahtme mnt 16

Töö kirjeldus

Eakate hooldus üldhooldusasutuses ja abistamine igapäevaelu toimingutes: hügieeniliste protseduuride teostamine, mähkmete vahetamine, söötmine, pesu vahetus, suhtlemine hoolealustega.
Kandideerimiseks palume helistada kontaktisiku numbril, tööpäeviti 8-16 või saata oma avalduse ja CV e-mail aadressile.

- Eakate hooldus üldhooldusasutuses ja abistamine igapäevaelu toimingutes: hügieeniliste protseduuride teostamine, mähkmete vahetamine, söötmine, pesu vahetus, suhtlemine hoolealustega

Nõudmised kandidaadile

- Soovitav on erialane haridus ja/ või läbitud koolitus. Selle puudumisel on vajalik valmisolek õppimiseks

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet ja koolitusi
- stabiilset töökohta.

Kontakt:
Maria Vedinova
maria.vedinova@kjvhk.ee
3395855