Abitöötaja

Majoriteet OÜ
Võru maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
20.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Abitööd turismitalus, metsatöödel, aiatöödel, muruniitmised, metsaistutamine. Kõik tööd maaelamises, mida oskab abitöötaja teha või õpib kohapeal.

- Abitööd turismitalus, metsatöödel, aiatöödel, muruniitmised, metsaistutamine
- Kõik tööd maaelamises, mida oskab abitöötaja teha või õpib kohapeal

Nõudmised kandidaadile

- Ausus
- õppimistahe ja töötahe
- mitte alkoholi tarvitaja
- suits ainult suitsupausidel. Telefoniga mitte rääkimine tööajal
- telefon jääb puhkeruumidesse kui tööandja seda soovib. Tööajast ja tööülesannetest kinnipidamine

Omalt poolt pakume

- On võimalus ööbida. Osaline tööaeg, kui on vajadus. Osaline töövõimetus pole takistuseks (peale läbirääkimisi abitöötajaga).

Kontakt:
Aivar Vaab
info@majorett.ee
5044387