Toidu valmistaja - toidu valmistaja - tegevusjuhendaja

Erivajadustega Inimeste Toetusühing Tugiliisu
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
13.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Kakumäe tee 37a

Töö kirjeldus

Igapäevane töö 11.00-19.00 kokk-tegevusjuhendajana ning kollektiivi liikmena. Vajadusel võime tööaega sättida.Kodu sarnases õhkkonnas säästlik ja praktiline toiduvalmistamine (lõuna, õhtusöök) kaasates abilistena vaimupuudega inimesi. Igapäevane toit kuni 25-le inimesele koos juhendamise ning puhtuse tagamisega. Koristamine, toidu vastuvõtmine ja tellimuste esitamine, menüü koostamine, puhtuse tagamine.Intellektipuudega inimeste juhendamine toidu valmistamisel ja külalistega suhtlemine. Vajadusel kohvilaudade korraldamine külalistele. Köögi ja söögi korra hoidmine ehk tervislikus, säästmine ja puhtus. Rõõmus, kaasav, loominguline ja praktiline meel. Hea närv ja enesekehtestamise oskus. NB! Majas on kass, kelle eest peab ka hoolt kandma!

EIT Tugiliisu on tegutsenud 2003 aastast, toetades intellektipuudega inimesi ja nende perekondi, osutades riiklikke hoolekandeteenuseid avatud ühiskonnas intellektipuudega inimestele. Meie nägemus on, et igal inimesel on õigus osaleda ühiskonnas võrdsetel alustel.

Kohustused

- Igapäevane töö 11
- 00-19
- 00 kokk-tegevusjuhendajana ning kollektiivi liikmena
- Vajadusel võime tööaega sättida
- Kodu sarnases õhkkonnas säästlik ja praktiline toiduvalmistamine (lõuna, õhtusöök) kaasates abilistena vaimupuudega inimesi
- Igapäevane toit kuni 25-le inimesele koos juhendamise ning puhtuse tagamisega
- Koristamine, toidu vastuvõtmine ja tellimuste esitamine, menüü koostamine, puhtuse tagamine
- Intellektipuudega inimeste juhendamine toidu valmistamisel ja külalistega suhtlemine
- Vajadusel kohvilaudade korraldamine külalistele
- Köögi ja söögi korra hoidmine ehk tervislikus, säästmine ja puhtus
- Rõõmus, kaasav, loominguline ja praktiline meel
- Hea närv ja enesekehtestamise oskus
- NB! Majas on kass, kelle eest peab ka hoolt kandma!

Nõudmised kandidaadile

- Korralik kodu kokk
- kes armastab inimesi ja toitu. Ei pea olema eriharidust. Piisab kui oskad ja meeldib säästlikult kodust toitu valmistada ning suhelda eesti ja vene keeles.Praktiline meel ja iseseisev mõtlemisoskus
- pingetaluvus
- meeskonnamängija
- toidu tegemise ja inimeste armastus.Töö nõuab ka valmidust füüsiliseks tööks ja on sobilik nii naistele kui meestele

Omalt poolt pakume

- Kodulaadne töökeskkond. Kass. Tänulikud söödikud. Iseseisev töö.
- Hindme enese initsiatiivi, puhtust ja praktilist meelt, eesti- vene keele oskust.
- Vajalik Tegevusjuhendaja koolituse läbimine.
- Ühisüritused, koolitused.

Kontakt:
Agne Raudmees
tugiliisu@vaimukad.ee