Valga maakond
Täistööaeg
Keskharidus
29.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn

Töö kirjeldus

Töökoha üldine eesmärk: toetada ettevõte kliendisuhtlust, müügiprotsessi ja kommunikatsiooni Läti turul.Toodete müügi korraldamine sihtturul: koera jälgimisseadmete ostutellimuste vastuvõtt, müügiarvete koostamine ja laekumiste jälgimine, müügikauba logistika korraldamine; platvormi litsentsi müügi tellimuste vastuvõtt, litsentside aktiveerimine; hinnapakkumiste koostamine; müügi protsessiga seotud klienditeenindus; edasimüüjate võrgustiku haldamine. Sihtturu klientide igapäeva suhtluse korraldamine/ klienditugi: klientide päringutele vastamine ja nõustamine s.h toote tutvustus (telefon, e-post, veebileht, facebook jne); kliendikontaktide haldus; klientide kasutamiskogemuste kogumine ning edastamine arendusmeeskonnale.Toodete turunduse korraldamine sihtturul: toodete reklaamkampaaniate korraldamine; toote tutvustusüritustel osalemine; reklaamtoodete tellimise korraldamine.Kommunikatsiooni haldamine (uudiste koostamine, uudisvoo jälgimine): ettevõtte veebilehe sisuhaldus sihtturu jaoks; sihturu facebooki lehe sisuhaldus; sihtturu erinevate foorumite jälgimine ning vajadusel Huntloci esindamine nendes.Tehniline administreerimine sihtturu jaoks (assisteerivad ülesanded) ja dokumentatsiooni haldus s.h: toodete kirjelduste haldamine s.h seadme kasutusjuhendid; toodetega seotud tõlgete haldus, uute tekstide korral tõlkimise korraldamine.
Kandideerimiseks esitada oma dokumendid e-posti aadressil info@huntloc.com.
Huntloc OÜ on 2013. aastal asutatud Eesti omanikele kuuluv ettevõte, mis arendab jahimeestele mõeldud tarkvara Huntloc, meeskondade juhtimise tarkvara LiveTeam ja koera valvamise äppi Doglo. Lisaks telefonirakendusele alustasime 2014. aastal oma koera jälgimisseadme arendamise ja tootmisega.Meie platvormidel on kasutajaid enam kui 100 riigis üle maailma. Kõige aktiivsem on kasutus täna Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal.Huntloci lahendusega saavutasime 2015. aastal Eesti ettevõtluskonkursil „Ajujaht“ II koha.

- Töökoha üldine eesmärk: toetada ettevõte kliendisuhtlust, müügiprotsessi ja kommunikatsiooni Läti turul
- Toodete müügi korraldamine sihtturul: koera jälgimisseadmete ostutellimuste vastuvõtt, müügiarvete koostamine ja laekumiste jälgimine, müügikauba logistika korraldamine
- platvormi litsentsi müügi tellimuste vastuvõtt, litsentside aktiveerimine
- hinnapakkumiste koostamine
- müügi protsessiga seotud klienditeenindus
- edasimüüjate võrgustiku haldamine
- Sihtturu klientide igapäeva suhtluse korraldamine/ klienditugi: klientide päringutele vastamine ja nõustamine s
- h toote tutvustus (telefon, e-post, veebileht, facebook jne)
- kliendikontaktide haldus
- klientide kasutamiskogemuste kogumine ning edastamine arendusmeeskonnale
- Toodete turunduse korraldamine sihtturul: toodete reklaamkampaaniate korraldamine
- toote tutvustusüritustel osalemine
- reklaamtoodete tellimise korraldamine
- Kommunikatsiooni haldamine (uudiste koostamine, uudisvoo jälgimine): ettevõtte veebilehe sisuhaldus sihtturu jaoks
- sihturu facebooki lehe sisuhaldus
- sihtturu erinevate foorumite jälgimine ning vajadusel Huntloci esindamine nendes
- Tehniline administreerimine sihtturu jaoks (assisteerivad ülesanded) ja dokumentatsiooni haldus s
- h: toodete kirjelduste haldamine s
- h seadme kasutusjuhendid
- toodetega seotud tõlgete haldus, uute tekstide korral tõlkimise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- avatud
- kohusetundlik
- loov töösse suhtumine
- iseseisev otsustus- ja vastutusvõime
- initsiatiivikus
- kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kasutamise oskus
- eelistatud PR/ turunduse valdkonna haridus
- kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus ning huvi jahinduse või koerte vastu

Omalt poolt pakume

- Võimalus areneda ja õppida rahvusvaheliseks pürgivas ettevõttes, mis soovib saada oma valdkonna tipptegijaks: juhendamine ja väljaõppe kohapeal
- spordi- ja tervisekulude kompenseerimine
- võimalus osakoormusega tööks (20-40 tundi nädalas), sobilik üliõpilasele
- võimalik osaliselt kaugtöö ja paindlik tööaegi
- rutiinivaba ja üllatusi täis töö.

Kontakt:
Herko Sunts
herko@huntloc.com
+372 513 2146