Üldehitaja

CONTECH OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 35a

Töö kirjeldus

Erinevad üldehitustööd eramute ehitamisel.Ehitiste seinte ja konstruktsioonide remont ja hooldus.Puitkonstruktsioonide ehitus ja remont.Konstruktsioonide monteerimine ja ehitamine.Mitmesuguste ehitus- ja remonditööde teostamine.Teiste ehitustööliste juhendamine.
Kandideerimiseks saada oma CV info@contech.ee aadressile
Ehitus. Projekteerimine ja nõustamine.

Kohustused

- Erinevad üldehitustööd eramute ehitamisel
- Ehitiste seinte ja konstruktsioonide remont ja hooldus
- Puitkonstruktsioonide ehitus ja remont
- Konstruktsioonide monteerimine ja ehitamine
- Mitmesuguste ehitus- ja remonditööde teostamine
- Teiste ehitustööliste juhendamine

Nõudmised kandidaadile

- ehitusalane töökogemus vähemalt 3 aastat
- ausus
- korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
- hea tervis ja füüsiline vastupidavus
- oskus töötada meeskonnas
- soov ja võime õppida

Omalt poolt pakume

- Kohapealset väljaõpet.
- Stabiilset töökohta edukas ettevõttes.
- Täistööaega ja tähtajatut töölepingut.
- Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid.
- Toetavat kollektiivi.
- Tööd graafiku alusel E – R 07:00 – 15:30

Kontakt:
Olesja Rajevskaja
info@contech.ee
+37258012330