Sotsiaaltööspetsialist - Tähtajaline

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Vändra alev, Pärnu-Paide mnt 2

Töö kirjeldus

Sotsiaaltööspetsialisti põhiülesandeks on sotsiaaltöö korraldamine Põhja-Pärnumaa vallas Vändra piirkonnas.
Kandideerimise dokumendid palume esitada digiallkirjastatult 26. veebruariks 2020. a e-posti aadressil vald@pparnumaa.ee märgusõnaga „Sotsiaaltööspetsialisti konkurss“.Lisateave: Anneli Kaljur, anneli.kaljur@pparnumaa.ee, tel 53284950.

- Sotsiaaltööspetsialisti põhiülesandeks on sotsiaaltöö korraldamine Põhja-Pärnumaa vallas Vändra piirkonnas

Nõudmised kandidaadile

- Erialase ettevalmistusega kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel
- soovitavalt varasem töökogemus sotsiaalvaldkonnas
- eesti keele valdamine kõrgtasemel
- teadmiste omamine kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtetest ja sotsiaalvaldkonda reguleerivatest õigusaktidest
- oskus kasutada ametikohal vajalikke arvutiprogramme
- otsustus- ja vastutusvõime ning kohusetundlikkus
- pingetaluvus
- ei esine avaliku teenistuse seaduses sätestatud asjaolusid
- mis välistaks ametisse võtmise (§ 15)

Omalt poolt pakume

- Võimalust panustada uue võimeka omavalitsuse arendamisse
- mitmekesist ja vastutusrikast tööd
- enesetäiendamise võimalusi
- sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Kontakt:
Anneli Kaljur
anneli.kaljur@pparnumaa.ee
53284950