Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
02.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 62

Töö kirjeldus

- filiaali töö juhtimine, - menüüde koostamine vastavalt kokkuleppele tootearendusjuhiga ja kliendi sooviga, - igapäevaste tulemilehtede ja kuu tulemi analüüsimine,- väljaveoga koolidele saatelehtede vormistamine- juhtkonnaga suhtlemine

Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

- - filiaali töö juhtimine, - menüüde koostamine vastavalt kokkuleppele tootearendusjuhiga ja kliendi sooviga, - igapäevaste tulemilehtede ja kuu tulemi analüüsimine,- väljaveoga koolidele saatelehtede vormistamine- juhtkonnaga suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- Erialane kvalifikatsioon

Omalt poolt pakume

- - peresõbralik tööaeg E-R kell 7:00-15:30,
- - täiendav tervisekindustus,
- - soodne omapere toitlustus,
- - ühisüritused,
- - toetav meeskond,

Kontakt:
cv.ee@balticrest.com
53002971