CNC painutuspingi operaator

Aktsiaselts FAVOR
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla, Loovälja tee 11

Töö kirjeldus

Amada painutuspinkidel painutamine ja pinkide seadistamine;toote kvaliteedi kontroll;tootmisdokumentatsiooni täitmine;vajadusel teiste tööoperatisoonide täitmine
Töötajatele tasuta transport marsruudil Tallinna kesklinn - Favor - kesklinn
Favor on suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud ettevõte Eestis. http://favor.ee/

- Amada painutuspinkidel painutamine ja pinkide seadistamine
- toote kvaliteedi kontroll
- tootmisdokumentatsiooni täitmine
- vajadusel teiste tööoperatisoonide täitmine

Nõudmised kandidaadile

- kohusetundlikkus
- distsiplineeritus
- valmisolek kergeks füüsiliseks tööks

Omalt poolt pakume

- oskustele vastavat palka
- vajadusel väljaõpet
- väga häid olmetingimusi
- töötajate vedu kesklinnast tööle ja tagasi

Kontakt:
Maria Nurm
maria.nurm@favor.ee
53869000