Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
31.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Tallinna mnt 10

Töö kirjeldus

Otsime Sind, kes Sa oled nobedate näppudega, positiivse ellusuhtumisega ning naudid askeldamist köögis. Tööpäeviti kella 7-11-ni ootavad Saku Gümnaasiumi köögis täitmist abikoka tööülesanded, milleks peamiselt on:koka antud ülesannete täitmine,toidu valmistamise eeltööde teostamine,töövahendite ja tööpindade puhastamine,määratud ala ja ruumide koristamine.

Saku vald on enam kui 10 000 elanikuga mõnus elupaik Harjumaal. Meie lähinaabriteks on Kiili, Kohila ja Saue vallad ning Tallinna linn. Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Sookaera-Metsanurga, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku. Meie vallas on olemas kõik eluks vajalikud teenused, head sportimis- ja vabaajaveetmise võimalused, aktiivne kohalik kogukond, heal tasemel haridus- ja sotsiaalasutused. Saku Vallavalitsus korraldab valla igapäevaelu ja viib ellu vallavolikogu kavandatud arendustegevusi.

- Otsime Sind, kes Sa oled nobedate näppudega, positiivse ellusuhtumisega ning naudid askeldamist köögis
- Tööpäeviti kella 7-11-ni ootavad Saku Gümnaasiumi köögis täitmist abikoka tööülesanded, milleks peamiselt on:koka antud ülesannete täitmine,toidu valmistamise eeltööde teostamine,töövahendite ja tööpindade puhastamine,määratud ala ja ruumide koristamine

Nõudmised kandidaadile

- Ära mõtle pikalt
- kuna tööpakkumine aegub sobiva kandidaadi leidmisega

Omalt poolt pakume

- võimalust puhata suvel,
- pädevaid ja abivalmis kolleege,
- stabiilset töökohta,
- nõutavast soodsamaid sotsiaalseid garantiisid haigestumise korral.

Kontakt:
Anu Ruukholm
anu.ruukholm@sakuvald.ee
51999787