Baarmen-toitlustusteenindaja

OÜ Hotell Euroopa
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
29.02.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paadi tn 5


Töö kirjeldus


Töö sisuks on hotelli restorani Olive ja Lobby-baari klientide kõrgetasemeline teenindamine, jookide valmistamine, serveerimine ja arveldamine.
Oma sooviavaldus saada palun e-posti aadressile eilika.ers@hestiahotels.com.
Hotell Euroopa asub Tallinna reisisadama, kesklinna ja vanalinna vahelisel tuiksoonel. 4 tärni hotellis on avarad ja mugavad toad, kus tunneb end mõnusalt nii perega reisija, äriklient kui ka kõrgeima ootusega puhkaja. Koduse tunde loovad Eesti rahvuslikest mustritest inspireeritud ja kohalikest materjalidest vormitud sisekujundus. Luksusliku elamuse pakub kõrgetasemeline teenindus, suurepärased konverentsi võimalused, hõrgud maitseelamused restoranis Olive ja hommikusauna kuum leil.


Kohustused

- Töö sisuks on hotelli restorani Olive ja Lobby-baari klientide kõrgetasemeline teenindamine, jookide valmistamine, serveerimine ja arveldamine


Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat
- kui omad varasemat töökogemust sarnasel ametikohal. Suhtled eesti ja inglise keeles. Oled hea suhtlemisoskuse ning pingetaluvusega. Oled täpne
- aus
- lojaalne
- paindlik
- valmis töötama meeskonnas


Omalt poolt pakume

- Kindlat ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi ning mõnusat motivatsioonipaketti.
Kontakt:
Eilika Ers
eilika.ers@hestiahotels.com
+372 5650 0082
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •