Tartu maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Ravimite kvaliteediprobleemidega seotud juhtumite koordineerimine ja süsteemi tööshoidmine, osalemine ravimite tootmise järelevalves ning toetus toodete määratlemisel ravimina.
Lisainformatsioon Ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja Elsa Leitenilt telefonil 737 4140 e posti aadressil elsa.leiten@ravimiamet.ee.

- Ravimite kvaliteediprobleemidega seotud juhtumite koordineerimine ja süsteemi tööshoidmine, osalemine ravimite tootmise järelevalves ning toetus toodete määratlemisel ravimina

Nõudmised kandidaadile

- Edukal kandidaadil on soov panustada ravimite kvaliteediprobleemide lahendamisse
- et vältida defektsete ravimite jõudmine patsientideni. Valmisolek täiendõppeks ravimite tootmise valdkonnas ja järelevalve protseduurides. Valmisolek nii iseseisvaks kui meeskonnatööks
- suutlikkus juhtida protsesse ja kaasata osapooli
- analüütiline ja süsteemne mõtlemine. Väga hea suhtlemis-
- väljendus- ja argumenteerimisoskus. Valmisolek lähetusteks
- EL-üleseks koostööks ja rahvusvaheliselt järelevalvesse panustamiseks

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet ametikohal vajaminevate erioskuste osas, enesetäiendamise võimalusi (sh väljaspool Eestit), soodustusi sportimiseks ja terviseedendamiseks, põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kontakt:
piret.muinast@ravimiamet.ee
7374140