Tartu maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Ravimite tarnehäirete teatiste menetlemine, hinnakokkuleppega ravimite kättesaadavuse jälgimine ja vajadusel lubade väljastamine ravimitega reisimiseks.
Lisainformatsioon Ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja Elsa Leitenilt telefonil 737 4140 e posti aadressil elsa.leiten@ravimiamet.ee.

- Ravimite tarnehäirete teatiste menetlemine, hinnakokkuleppega ravimite kättesaadavuse jälgimine ja vajadusel lubade väljastamine ravimitega reisimiseks

Nõudmised kandidaadile

- Edukal kandidaadil on soov panustada ravimite tarnehäirete lahendamisse ja alternatiivide leidmisse tagades ladusa suhtluse osapoolte vahel ja info jagamise arstidele
- apteekritele ja patsientidele. Valmisolek rahvusvaheliseks koostööks
- täpsus ja kohusetundlikkus teabe kogumisel ja dokumentide ettevalmistamisel ning väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet ametikohal vajaminevate erioskuste osas, enesetäiendamise võimalusi (sh väljaspool Eestit), soodustusi sportimiseks ja terviseedendamiseks, põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kontakt:
piret.muinast@ravimiamet.ee
7374140