Sekretär - assistent

Delta Group OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
10.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Pakume tööd sekretär-assistendile, kelle tööülesanneteks andmete sisestamine, kliendilepingute haldamine, igapäevane ettevõtte kirjavahetus, info otsimine ja haldamine, kohtumiste ja lähetustega seotud toimingute korraldamine.

Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine.

- Pakume tööd sekretär-assistendile, kelle tööülesanneteks andmete sisestamine, kliendilepingute haldamine, igapäevane ettevõtte kirjavahetus, info otsimine ja haldamine, kohtumiste ja lähetustega seotud toimingute korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Rõõmsameelne
- positiivne
- aus ja energiline.Tugev kandidaat on kiire õppimis- ja kohanemisvõimega
- valdab inglise keelt kõnes ja kirjas
- väljendub ja kirjutab eesti keeles korrektselt
- mõistab ettevõtte esindamisega seotud vastutust
- on korrektne ja peab tähtaegadest kinni
- võimeline töötama pingelistes olukordades ja kokkuleppel paindliku graafikuga (töö võib vajada kiiret reageerimist töövälisel ajal)

Omalt poolt pakume

- konkurentsivõimelist töötasu,
- meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda,
- elu- ja töökoha vahelise transpordi kompensatsiooni kuni 100 eur/kuus,
- aastakaart jõusaali kasutamiseks

Kontakt:
info@deltagroup.ee
+372 56871238