Harju maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
10.03.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 59


Töö kirjeldus


Klientidele EMS-personaaltreeningute pakkumine.Täpsemad tööülesanded: klientidega suhtlemine ja nende motiveerimine, treeningkavade jälgimine, treeningute regulaarne läbiviimine, treeningute ala korrashoidmine.Tööpäevad kujunevad vastavalt graafikule ja koormuse soovile; oleme avatud E-R kl 9-21, L 9-18

Erinevaid spordiklubisid ja ilusalonge on meil palju, kuid meie klubi näol leidub see üks ja unikaalne, mille sarnast teist Tallinnas pole. Klientide soovil oleme jõudnud nüüd ka Tallinnasse. Meie Tallinna stuudio asub Kadriorus, Narva mnt. 59. Meie kliendile on parkimine maja hoovis tasuta.Klubi ongi loodud eelkõige inimesele, kes:* hindab privaatsust,* soovib tasakaalustada kiiret elutempot* väärtustab oma aega.


Kohustused

- Klientidele EMS-personaaltreeningute pakkumine
- Täpsemad tööülesanded: klientidega suhtlemine ja nende motiveerimine, treeningkavade jälgimine, treeningute regulaarne läbiviimine, treeningute ala korrashoidmine
- Tööpäevad kujunevad vastavalt graafikule ja koormuse soovile
- oleme avatud E-R kl 9-21, L 9-18


Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt ootame isiklikku kokkupuudet spordiga ja / või kehakultuurialast haridust (võib olla omandamisel)
- julget suhtlemisoskust ja kiiret õppimisvõimet. Kasuks tuleb varasem meeskonnatöö kogemus


Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal, nooruslikku töökollektiivi, väga toetavat meeskonda, uut ja värsket töökeskkonda Tallinna kesklinna lähedal, graafikupõhist tööaega, treeningud endale on lisaväärtuseks .
Kontakt:
enely@ha8.eu
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •