Taksojuht

Aktsiaselts Tallink Takso
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
11.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Töötades Takso24/Tallink Takso taksojuhina, esindad Eesti juhtivat taksofirmat ja teenindad Tallinna ja selle lähiümbruse kõige paremaid kliente. Sinu käsutuses on uus ökonoomne auto koos kaasaegse liiklusohutustehnoloogiaga. Auto on kas kogu aeg sinu käes või jagad seda paarilisega. Taksojuhi töö on väärikas ja põnev, ühendades endas professionaalse autojuhi ja klienditeenindaja rollid.

- Töötades Takso24/Tallink Takso taksojuhina, esindad Eesti juhtivat taksofirmat ja teenindad Tallinna ja selle lähiümbruse kõige paremaid kliente
- Sinu käsutuses on uus ökonoomne auto koos kaasaegse liiklusohutustehnoloogiaga
- Auto on kas kogu aeg sinu käes või jagad seda paarilisega
- Taksojuhi töö on väärikas ja põnev, ühendades endas professionaalse autojuhi ja klienditeenindaja rollid

Nõudmised kandidaadile

- Soov ja oskus suhelda klientidega

Omalt poolt pakume

- Meie hoolitseme auto eest, sina vaid sõidad. Tagame sulle vajaliku väljaõppe ja toetame sind igati sinu töös.
- Tallink Takso taksojuhina laienevad sulle erinevad soodustused nii sportimiseks, vaba aja veetmiseks kui ka reisimiseks.

Kontakt:
Indrek Lindsalu
info@tallinktakso.ee
58539292