Restorani saaliteenindaja

OÜ Hotell Euroopa
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
29.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paadi tn 5

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli restorani Olive ja Lobby-baari toitlustustellimuste professionaalne ja korrektne täitmine ning klientide kõrgetasemeline teenindamine.
Oma sooviavaldus saada palun e-posti aadressile eilika.ers@hestiahotels.com.
Hotell Euroopa asub Tallinna reisisadama, kesklinna ja vanalinna vahelisel tuiksoonel. 4 tärni hotellis on avarad ja mugavad toad, kus tunneb end mõnusalt nii perega reisija, äriklient kui ka kõrgeima ootusega puhkaja. Koduse tunde loovad Eesti rahvuslikest mustritest inspireeritud ja kohalikest materjalidest vormitud sisekujundus. Luksusliku elamuse pakub kõrgetasemeline teenindus, suurepärased konverentsi võimalused, hõrgud maitseelamused restoranis Olive ja hommikusauna kuum leil.

- Töö sisuks on hotelli restorani Olive ja Lobby-baari toitlustustellimuste professionaalne ja korrektne täitmine ning klientide kõrgetasemeline teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat
- kui oled sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega. Suhtled eesti ja vene keeles. Oled täpne
- aus
- lojaalne
- paindlik ning valmis töötama meeskonnas. Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustusteenindajana ning soome ja/või inglise keele oskus suhtlustasemel

Omalt poolt pakume

- Kindlat ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi ning mõnusat motivatsioonipaketti.

Kontakt:
Eilika Ers
eilika.ers@hestiahotels.com
+372 5650 0082