Tartu maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Ravimikäitlejate tegevusloa taotluste hindamine ja otsuste ettevalmistamine. Ravimikäitlejate järelevalve, sealjuures järelevalve harmoniseerimine ja pidev areng ning inspektorite väljaõppe korraldamine. Järelevalvealane koostöö teiste riigiasutustega. Vajadusel lubade väljastamine ravimitega reisimiseks.
Lisainformatsioon Ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja Elsa Leitenilt telefonil 737 4140 e posti aadressil elsa.leiten@ravimiamet.ee.

- Ravimikäitlejate tegevusloa taotluste hindamine ja otsuste ettevalmistamine
- Ravimikäitlejate järelevalve, sealjuures järelevalve harmoniseerimine ja pidev areng ning inspektorite väljaõppe korraldamine
- Järelevalvealane koostöö teiste riigiasutustega
- Vajadusel lubade väljastamine ravimitega reisimiseks

Nõudmised kandidaadile

- Edukal kandidaadil on soov anda panus
- et ravimikäitlejatele (jae- ja haiglaapteegid
- hulgimüügiettevõtted) tegevuslubade andmine toimuks kvaliteetselt ja ladusas koostöös käitlejatega. Soov luua uusi võimalusi ravimivaldkonna ettevõtjate tegevuse hõlbustamiseks. Täpsus ja kohusetundlikkus töös
- väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus ning valmisolek lähetusteks

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet ametikohal vajaminevate erioskuste osas, enesetäiendamise võimalusi (sh väljaspool Eestit), soodustusi sportimiseks ja terviseedendamiseks, põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kontakt:
piret.muinast@ravimiamet.ee
7374140