Pereõde

OÜ Ülejõe Perearst
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
11.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, J. V. Jannseni tn 7a

Töö kirjeldus

Pereõe töö perearstikeskuses: analüüside võtmine, patsientide iseseisev vastuvõtt, tervisetõendite vormistamine, telefonikonsultatsioonid, arsti abistamine ravitöös, erinevate protseduuride (EKG, sidumine, süstimine, vaktsineerimine jms.) tegemine.

2002 loodud OÜ Ülejõe Perearst on arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda üldarstiabi.2002.a. valmis Pärnus uus perearstikeskus-Ülejõe Perearst. 2002a. seisuga töötab Ülejõe Perearstis 12 töötajat, kellest 4 on perearstid.

- Pereõe töö perearstikeskuses: analüüside võtmine, patsientide iseseisev vastuvõtt, tervisetõendite vormistamine, telefonikonsultatsioonid, arsti abistamine ravitöös, erinevate protseduuride (EKG, sidumine, süstimine, vaktsineerimine jms
- ) tegemine

Nõudmised kandidaadile

- Õendusalane haridus
- arvuti kasutamise oskus
- ootame oma kollektiivi kohustundlikku ja positiivse ellusuhtumisega pereõde
- kasuks tuleb eelnev töökogemus perearstikeskuses

Omalt poolt pakume

- Pakume huvitavat ja iseseisvat pereõe tööd
- sõbralikku ja toredat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
- võimalus enesearenduseks ja koolitusteks.

Kontakt:
Külli Pajusaar
postpere@neti.ee