Elektriosade joonestaja

Teamservice OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
15.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 42a

Töö kirjeldus

Elektriprojekteerija peamisteks tööülesanneteks on:- Elektripaigaldiste joonestamine (tugevvool, nõrkvool, automaatika) peamiselt element- ja moodulmajadele - Skandinaavias; - Suhtlemine tellija ja teiste eriosade projekteerijatega ning osalemine projekteerimisnõupidamistel - Koostöö ettevõtte teiste projekteerijatega

Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus

- Elektriprojekteerija peamisteks tööülesanneteks on:- Elektripaigaldiste joonestamine (tugevvool, nõrkvool, automaatika) peamiselt element- ja moodulmajadele - Skandinaavias
- - Suhtlemine tellija ja teiste eriosade projekteerijatega ning osalemine projekteerimisnõupidamistel - Koostöö ettevõtte teiste projekteerijatega

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on:- elektrialase alusharidusega
- tuttav Skandinaavias kasutatavate nõuetega
- - iseseisev meeskonnatöötaja- valdab AutoCad
- CADS Planner
- Dialux
- MS Office programme

Omalt poolt pakume

- - Kaasaegsed töötingimused
- - Ametialane täiendkoolitus
- - Ühtehoidev ja professionaalne meeskond
- - Pikaajaline ja stabiilne töösuhe
- - Hüvede pakett
- - Motiveeriv töötasu

Kontakt:
KAIRI KURVITS-ROOSI
kairi@teamservice.ee
+372 54510117