Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
29.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Narva linn

Töö kirjeldus

Tööharjutuse eesmärk on töötu sotsiaalse kaasatuse suurendamine ja tema ettevalmistamine iseseisvaks töö otsimiseks ning tööl käimiseks.

SVS-L Koolituskeskus AS on õppeasutus, mis tegeleb täiskasvanute, eraisikute, väikese ja keskmise suurusega äriettevõtete esindajate, haridustöötajate ja töötute õpetamisega ja ümberõpetamisega.

- Tööharjutuse eesmärk on töötu sotsiaalse kaasatuse suurendamine ja tema ettevalmistamine iseseisvaks töö otsimiseks ning tööl käimiseks

Nõudmised kandidaadile

- Tööharjutuse juhendajal peab olema üks kehtiv kutsetunnistus alljärgnevatest: sotsiaaltöötaja
- vähemalt tase 6 (võrdväärne sotsiaaltöötaja tase III)
- täiskasvanute koolitaja
- vähemalt tase 6
- kutseõpetaja
- vähemalt tase 6 või karjäärispetsialist/karjäärinõustaja

Omalt poolt pakume

- Arenguvõimalusi,
- palju huvitavaid ülesandeid ja väljakutseid.

Kontakt:
svslasedirektor@gmail.com
53040182