Ehitusinsener

CONTECH OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 35a

Töö kirjeldus

Puitkarkassist moodulmajade ja hoonete / rajatiste projekteerimine, spetsifikatsioonide koostamine, insenertehnilised tööd ja tootmise juhtimine; Geotehnika ja ehitusgeoloogilised uuringud, vundamentide, kuivendussüsteemide, tammide, tunnelite jms kavandamine ning ehitamise kontrollimine; Jooniste ja projektide kontrollimine vastavalt tellija, arhitekti ja insener-tehnoloogi eesmärkidele, eelarvetele ja ehitusnormidele ning on insenertehniliselt teostatavad;Tööde eelarve koostamine; Töömeeskonna määramine; Projekti eri osade kokku viimine; Suhtlemine klientide, arhitektide, tehnoloogide, inseneride, ehitusjuhtide ja riigiasutustega ehituslubade taotlemisel. Diplomeeritud ja volitatud insenerina pead olema võimeline juhtima ja koolitama teisi töötajaid ning korraldama ehitiste omanikujärelevalvet.
Kandideerimiseks saada oma CV info@contech.ee aadressile
Ehitus. Projekteerimine ja nõustamine.

- Puitkarkassist moodulmajade ja hoonete / rajatiste projekteerimine, spetsifikatsioonide koostamine, insenertehnilised tööd ja tootmise juhtimine
- Geotehnika ja ehitusgeoloogilised uuringud, vundamentide, kuivendussüsteemide, tammide, tunnelite jms kavandamine ning ehitamise kontrollimine
- Jooniste ja projektide kontrollimine vastavalt tellija, arhitekti ja insener-tehnoloogi eesmärkidele, eelarvetele ja ehitusnormidele ning on insenertehniliselt teostatavad
- Tööde eelarve koostamine
- Töömeeskonna määramine
- Projekti eri osade kokku viimine
- Suhtlemine klientide, arhitektide, tehnoloogide, inseneride, ehitusjuhtide ja riigiasutustega ehituslubade taotlemisel
- Diplomeeritud ja volitatud insenerina pead olema võimeline juhtima ja koolitama teisi töötajaid ning korraldama ehitiste omanikujärelevalvet

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus moodulmajade tootmisettevõttes vähemalt 3 aastat
- Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- Kasuks tuleb vene keele
- mõne skandinavia või saksa keelte oskus
- Ehitusinseneri erialaste programmide oskus (BIM projekteerimise ja kalkuleerimisvahendid
- ARCHICAD) Eeliseks on puitkarkassmajade projekteerimise kogemus min 3 aastad

Omalt poolt pakume

- On võimalik pakkuda pikaajaline töösuhe
- Stabiilset töökohta edukas ettevõttes
- Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- Toetavat kollektiivi
- Tööd graafiku alusel E – R 07:00 – 15:30
- töötasu 2000- 3000/neto (põhipalk + tulemustasu). Lisatasu nõutavast tulemuslikuma töö ja kogemuse eest.

Kontakt:
Olesja Rajevskaja
info@contech.ee
+37258121232