Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
12.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

Töö kirjeldus

Ettevõtte kodulehe haldamine ja arendamine, uue info sisestamine, sots.meedia portaalide haldamine (Facebook, Instagram), uudiskirjade saatmine, tervise poliiside vormistamine, kulleri töö, administraatori töö.
Lisainfo kandideerijale:56154 265
Reisibüroo.

- Ettevõtte kodulehe haldamine ja arendamine, uue info sisestamine, sots
- meedia portaalide haldamine (Facebook, Instagram), uudiskirjade saatmine, tervise poliiside vormistamine, kulleri töö, administraatori töö

Nõudmised kandidaadile

- Erialane haridus ja oskused

Omalt poolt pakume

- Huvitav valdkond ja võimalus reisida üle maailma soodus hinnaga, hea ja huvitav kollektiiv, kontori asukoht kesklinnas.

Kontakt:
Natalia Baum
baum@ljunatours.ee
56154265