Meedik

Häirekeskus
Pärnu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
28.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn

Töö kirjeldus

Abivajajatele telefonitsi esmaabijuhiste andmine kuni kiirabibrigaadi saabumiseni ning päästekorraldaja nõustamine meditsiinialastes küsimustes.
Pakutava ametikoha nimetus on peaspetsialist/protsessijuht.Võimalikud küsimused ja CV on oodatud meiliaadressile cv@112.ee
Häirekeskus on esimene abistaja hädaolukorras. Vastates aastas miljonile hädaabiteatele numbril 112 on Häirekeskus võtmelüliks abivajaja ja abiandjate vahel. Juhtides abivajajani kiirabi, päästjad ja politsei, panustavad Häirekeskuse ligi 250 töötajat ööpäevaringselt turvalisema elukeskkonna loomisesse. Lisaks hädaolukordadele aitab Häirekeskus inimesi küsimustes, mille puhul ei ole ohus elu, tervis ja vara. Kasutades tehnoloogia kaasaegseid võimalusi, teeme järjepidevalt tööd selle nimel, et abi saamine muutuks inimesele lihtsamaks.Lähtume oma töös ühistest väärtustest - asjatundlikkus, kiirus ja inimlikkus

- Abivajajatele telefonitsi esmaabijuhiste andmine kuni kiirabibrigaadi saabumiseni ning päästekorraldaja nõustamine meditsiinialastes küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- Eesti kodakondsus
- tahe inimesi aidata
- väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
- kõrgharidus arsti või õe erialal
- eesti- ja vene keele oskus
- eelistatult eelnevat töökogemust erakorralise meditsiini valdkonnas
- valmidust töötamiseks 12h vahetuses (sh ka öösel)
- päästeteenistuja nõutele vastavust
- päästeteenistuse seaduse § 7 prim 1

Omalt poolt pakume

- Vastutusrikast ja mitmekülgset tööd, millel on ühiskonnas väärtus ja tähendus
- võimalust anda panus turvalisuse kujundamisesse
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- kaasaegseid töötingimusi
- arengu ja koolitusvõimalusi
- graafikujärgset tööd
- põhipuhkust 35 päeva aastas.

Kontakt:
Küllike Uzjukin
kyllike.uzjukin@112.ee
+372 4446 565