Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
21.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Viru pst 26

Töö kirjeldus

Majanduse ja ettevõtluse õpetaja õpetab majandusõpetuse ja ettevõtluse ning finantskirjaoskuse kursuseid ja juhendab majanduse ja finantskirjaoskuse huviringi
Palume kandidaadil saata avaldus, CV, motivatsioonikiri ja koopia haridust tõendavast dokumendist e-posti aadressil silgymnpersonal@gmail.com;täiendav info: home.sillamaegymn.edu.ee/et
Gümnaasiumide tegevus

- Majanduse ja ettevõtluse õpetaja õpetab majandusõpetuse ja ettevõtluse ning finantskirjaoskuse kursuseid ja juhendab majanduse ja finantskirjaoskuse huviringi

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev töökogemus noortega vanuses 14-19.Oluliseks peame õpetaja pühendumist oma tööle ja tahtmist teha koostööd koolitöötajate ja õpilastega

Omalt poolt pakume

- Arenguvõimalusi, huvitavat tööd ja kaasaegset töökeskkonda.

Kontakt:
Arno Kaseniit
silgymnpersonal@gmail.com
53363381