Inglise keele õpetaja

Osaühing RADA-SN
Ida-Viru maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
14.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Narva linn, Joala tn 24

Töö kirjeldus

Inglise keele õpetamine;õppematerjalide ettevalmistamine;keeltekooli õpilastele õppe- ja meelelahutuslike ürituste korraldamine ja nendes osalemine.

Pakume keeltekursuseid:- eesti keele kursuseid algajatele, edasijõudnutele ning sügavõppe kursuseid. Valmistame eesti keele B1-, B2- ja C1- tasemeeksamiks. - inglise keele (Starter, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate) ning saksa keele (0 – B2) kursuseid. Viime läbi tööalaseid kursuseid ja seminare.Koolitused toimuvad nii rühmades, kui ka individuaalselt, hommikuti ja õhtuti.

Kohustused

- Inglise keele õpetamine
- õppematerjalide ettevalmistamine
- keeltekooli õpilastele õppe- ja meelelahutuslike ürituste korraldamine ja nendes osalemine

Nõudmised kandidaadile

- Soov töötada lastega
- valmisolek teadmisi täiendada
- täpsus ja pingetaluvus
- Kasuks tuleb inglise keele õpetaja töökogemus.Soovitatav hea suhtlemisoskus
- hea kuulmine ning hääl
- joonistusoskus ja valmisolek käeliseks tegevuseks

Omalt poolt pakume

- Koolitusi.

Kontakt:
Irina Šabas
radasn@radasn.com
58379770