Kuraator-produtsent

Eesti Rahva Muuseum
Tartu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
21.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Muuseumi tee 2

Töö kirjeldus

ERMi püsinäituste haldamine ja arendamine, koostöö korraldamine muuseumi üksuste vahel; näitustega seotud digiarendusprojektide juhtimine.
Kandideerimisdokumendid palun esitada hiljemalt 21.02.2020 aadressile konkurss@erm.ee.
Eesti Rahva Muuseumi põhiülesanne on eesti, siin elavate vähemusrahvaste ja soome-ugri rahvaste kultuuripärandi kogumine, säilitamine, uurimine ja kättesaadavaks tegemine.

- ERMi püsinäituste haldamine ja arendamine, koostöö korraldamine muuseumi üksuste vahel
- näitustega seotud digiarendusprojektide juhtimine

Nõudmised kandidaadile

- Huvi muuseumi arendamise
- näituste ja kultuuripärandi vastu
- haridus erialal
- mis toetab tööülesannete edukat täitmist
- hea suhtlusoskus ja pingetaluvus
- iseseisva ja meeskonnatöö oskus
- väga hea projektijuhtimisoskus
- arvutioskus (teksti- ja tabelitöötlus)
- vähemalt ühe võõrkeele oskus.Kasuks tuleb varasem töökogemus muuseumis ja/või näituste korraldamisel
- muuseumi digikeskkonna võimaluste tundmine

Omalt poolt pakume

- Mitmekülgset tööd ja eneseteostuse võimalust
- häid töötingimusi perspektiivses töö- ja kultuurikeskkonnas
- erialast enesetäiendamist vastavalt muuseumi võimalustele
- sõbralikku kollektiivi
- 38 kalendripäeva puhkust.

Kontakt:
Sirle Puusepp
sirle.puusepp@erm.ee
7363041