Tootmistööline

OÜ Vindor
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Rapla maakond, Kehtna vald, Keava alevik, Koogimäe tee 7

Töö kirjeldus

Tootmisliinil erinevate tööde teostamine;iseseisev töö erinevatel tootmisseadmetel;kõikide tootmises vajaminevate abitegevuste teostamine.

OÜ Vindor on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 2010 aastal. Põhitegevuseks on puidust liistude ja lengide tootmine.

Kohustused

- Tootmisliinil erinevate tööde teostamine
- iseseisev töö erinevatel tootmisseadmetel
- kõikide tootmises vajaminevate abitegevuste teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Tahe teha tööd tootmises
- oled kohusetundlik ja soovid teha meeskonnatööd
- soov õppida ja areneda
- valmisolek vahetustega tööks
- korrektsus ja kohusetunne

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
- toetavat meeskonda
- motiveerivat töötasu, tootlikusest sõltuvat lisatasu
- väljaõpet kohapeal
- kaasaegseid töövahendeid
- kollektiivpuhkus suvel ja jõulude ajal.

Kontakt:
tellimused@vindor.ee
53080085