Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
29.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Keila linn, Piiri tn 12

Töö kirjeldus

Kaupade tellimine ja kaubakategooriate haldamine sh vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ning müügisaalis kaupade väljapanemine;erinevate analüüside tegemine;oma valdkonna personali töö organiseerimine (kauba väljapaneku juhendamine jne);hankijatega suhtlemine ja meie klientide juhendamine ning nõustamine;inventuuride ettevalmistamine ja läbiviimine;hoiad kauplust oma vahetuse ajal tõrgeteta töös ja täidad muid jooksvaid ülesandeid.
Vajame kahte kaubakategooriajuhti. Üks peab tellima kiirestiriknevaid toidukaupu ja teine tegelema peamiselt kaubavastuvõtu ja arvete sisestamisega. Kui soovid Selverisse tööle tulla, siis palun saada enda CV meiliaadressile personal@selver.ee , kandideeri läbi CV Keskuse või CV-Online tööportaali või läbi e-Töötukassa. Kandideerida saad ka kodulehel www.selver.ee/vabad-ametikohad või täites ankeedi kaupluse infoletis. Lisainfo telefonil 6673785, 5343 5337, personalispetsialist Kristi Aasa.
SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- Kaupade tellimine ja kaubakategooriate haldamine sh vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ning müügisaalis kaupade väljapanemine
- erinevate analüüside tegemine
- oma valdkonna personali töö organiseerimine (kauba väljapaneku juhendamine jne)
- hankijatega suhtlemine ja meie klientide juhendamine ning nõustamine
- inventuuride ettevalmistamine ja läbiviimine
- hoiad kauplust oma vahetuse ajal tõrgeteta töös ja täidad muid jooksvaid ülesandeid

Nõudmised kandidaadile

- Eesmärkide seadmise oskus
- otsustamisjulgus
- meeskonna juhtimise kogemus
- hea rutiini- ja pingetaluvus
- nii iseseisva töö kui ka meeskonnas töötamise kogemus
- täpsus
- kiirus
- soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas
- väga hea arvutioskus MS Office programmidega (Excel ja Word)
- eelnev kaubandusalane töökogemus tuleb kasuks

Omalt poolt pakume

- Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- väljaõpet kohapeal
- paindlikku töögraafikut
- toetavaid kolleege
- tasuta koolitusi
- soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone
- võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga.

Kontakt:
Kristi Aasa
personal@selver.ee
6673785