Projekteerija

Baltic Welders OÜ
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
12.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

Töö kirjeldus

Projekteerija töö sisuks on 3D mudelite valmistamine kasutades SolidWorks projekteerimise tarkvara. Lisaks jooniste ja tootmistehnika välja töötamine.

Baltic Welders on spetsialiseerunud kõrgeima kvaliteedistandardile vastavate ehitustöömasinate lisavarustuse tootmisele. Oleme pälvinud oma klientide usalduse ja rahulolu tänu meie kogemustele ja pidevale arengule raskete masinate tootmise valdkonnas.

- Projekteerija töö sisuks on 3D mudelite valmistamine kasutades SolidWorks projekteerimise tarkvara
- Lisaks jooniste ja tootmistehnika välja töötamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb varasem töökogemus mehaanika/tehnika valdkonnas
- samuti tehniline haridus

Omalt poolt pakume

- Paindlikku tööaega ja -kohta (töötamine kodukontoris, Rakveres asuvas kontoris)
- Noor ja teotahteline kollektiiv
- Konkurentsivõimeline palk
- Osaline tööaeg Soomes. Välismaal töötamise sõidu- ja majutuskulude kompenseerimine

Kontakt:
Siim Vändrik
siim@balticwelders.ee
55667339