• Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Sõjamäe tn 1a

Töö kirjeldus

- Lennuki salongi puhastamine baashoolduse käigus.- Lennuki istmekatete sügavpuhastus koos istmekatete eemaldamise ja tagasi asetamisega.

Magnetic MRO on suurim kommertslennukite hooldusettevõte Eestis. Ettevõte omab Eesti Lennuameti väljastatud hooldusorganisatsiooni sertifikaati ning on lisaks mitmete kolmandate riikide lennundusvõimude poolt sertifitseeritud komplessete hooldus- ja remonditeenuste pakkuja. Peakorteriga Tallinnas, ladudega Iirimaal ja kontoritega üle Euroopa on Magnetic MRO ainulaadne lennundusettevõte, mis oma kiire laienemisega loob pidevalt uusi töökohti ja pakub arenguvõimalusi nii Eesti tööjõule kui rahvusvahelistele professionaalidele.

Kohustused

- - Lennuki salongi puhastamine baashoolduse käigus
- - Lennuki istmekatete sügavpuhastus koos istmekatete eemaldamise ja tagasi asetamisega

Nõudmised kandidaadile

- Oled füüsiliselt vastupidav.Oskad iseseisvalt mõelda.Oled distsiplineeritud
- kohusetundlik ja aus.Oled hea pingetaluvusega.Ei ole varasemalt kriminaalselt karistatud

Omalt poolt pakume

- - Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris.
- - Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.
- - Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda.

Kontakt:
CV@magneticmro.com