Müügijuht

Inspire Grupp OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
17.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuukri tn 54

Töö kirjeldus

Pakume tööd energilisele, ambitsioonikale ning teotahtelisele müügijuhile. Sinu ülesanneteks saab uute klientide leidmine, aktiivne müük ning tõhusamate lahenduste pakkumine puhastusvallas. Kaasaarvatud olemasolevate klientide teenindamine.

2009 aastal loodud Inspire Grupp OÜ pakub professionaalseid puhastus- teenuseid era- ja äriklientidele. Oleme oma hea tööga ja klientide rahuloluga saanud ka eduka Eesti ettevõtte tunnistuse 2012 ja jätkanud seda ka 2013 aastal.

- Pakume tööd energilisele, ambitsioonikale ning teotahtelisele müügijuhile
- Sinu ülesanneteks saab uute klientide leidmine, aktiivne müük ning tõhusamate lahenduste pakkumine puhastusvallas
- Kaasaarvatud olemasolevate klientide teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- arusaam müügipsühholoogiast
- iseseisvus ja enesemotiveerimise oskus
- aktiivne aja kasutamise oskus
- eelnev aktiivmüügi töökogemus ja kliendikeskne suhtumine
- autojuhuilubade olemasolu
- eesti ja vene keele oskust
- inglise keel on boonuseks

Omalt poolt pakume

- tulemustele orienteeritud müügitööd
- ettevõtte laienemisel võimalust luua oma müügimeeskond
- vaheldurikkast ja liikuva iseloomuga tööd
- võimalust enda aega planeerida
- aegajalt kasutada kodukontorit

Kontakt:
Ave Perlmann-Tulvik
ave@puhastame.ee
5231501