Puusepp

CONTECH OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 35a

Töö kirjeldus

puitkarkassilmoodulmajade komplekteerimine vastavalt tellimustele;toodete nõuetekohane sildistamine ja pakkimine;toodete õigeaegne saatmine logistikaosakonda;töö eeldab raskuste tõstmist (kuni 15 kg).
Kandideerimiseks saada oma CV info@contech.ee aadressile
Ehitus. Projekteerimine ja nõustamine.

- puitkarkassilmoodulmajade komplekteerimine vastavalt tellimustele
- toodete nõuetekohane sildistamine ja pakkimine
- toodete õigeaegne saatmine logistikaosakonda
- töö eeldab raskuste tõstmist (kuni 15 kg)

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus vähemalt 3 aastat
- vajadusel valmisolek välislähetusteks Norra
- keelteoskus tuleb kasuks
- puudumine ei ole takistuseks
- varasem töökogemus moodulmajade tootmisettevõttes
- tööjooniste lugemise oskus
- kohusetundlikkus ja täpsus
- hea tervis ja füüsiline vastupidavus

Omalt poolt pakume

- Kohapealset väljaõpet
- Stabiilset töökohta edukas ettevõttes
- Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- Toetavat kollektiivi
- Tööd graafiku alusel E – R 07:00 – 15:30
- Töötasu vahemikus 1000 – 1400 EUR/ neto (põhipalk + tulemustasu).
- Teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat palka

Kontakt:
Olesja Rajevskaja
info@contech.ee
+37258121232