Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
27.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tartu mnt 85

Töö kirjeldus

Viru Vangla kolmanda üksuse põhiülesanne on korraldada alaealiste vahistatute ning alaealiste ja noorte süüdimõistetute järelevalvet ja vangistuse täideviimist ning valvata üle-eestiliselt alaealiste ja noorte kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri pandud kohustuste täitmise järele.Kriminaalhooldusametniku peamised ülesanded on kontrollida noorte ja alaealiste kriminaalhooldusalustekäitumist ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmist, soodustada kriminaalhooldusalustesotsiaalset kohanemist ja läbi viia erinevaid sotsiaalprogramme, et mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Nõudmised kandidaadile

- OLED SOBIV KANDIDAAT
- KUI:• Sul on akadeemiline või rakenduskõrgharidus sotsiaal-
- kasvatusteaduste

Omalt poolt pakume

- • töötasu 1355-1626 eurot kuus
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • huvitavat ja arendavat tööd
- • väljaõpe meie poolt
- • arenemis- ja koolitusvõimalusi
- • toetavat ja nooruslikku meeskonda
- • hüvitist alates teisest haiguspäevast
- • tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, jooga jne)

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637815