Müügiassistent

aktsiaselts Sveiger
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
23.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Aardla tn 25d

Töö kirjeldus

Suhtlus klientidega, tellimuste vastuvõtt, arvete koostamine abistamine laotöös.

Oleme 1993. aastal loodud pakendeid ja pakketehnikat turustav firma. Seega oleme üks esimesi ja kogenumaid selles valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid Eestis. Nende aastate jooksul oleme pidevalt omandanud uusi kogemusi ning õppinud ületama erinevaid raskusi. Selle tulemusena oleme saavutanud väga kõrge kompetentsi pakenditurul ning oleme hetkel üks juhtivamaid pakendimüügi hulgifirmasid Eestis.

- Suhtlus klientidega, tellimuste vastuvõtt, arvete koostamine abistamine laotöös

Nõudmised kandidaadile

- Inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

- Firmaüritusi, motiveerivat palka, arenguvõimalusi kiirelt kasvavas ettevõttes.

Kontakt:
Mati Riimaa
mati@kulukaubandus.ee
+3725040648