Tõstukijuht

OÜ Vindor
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Rapla maakond, Kehtna vald, Keava alevik, Koogimäe tee 7

Töö kirjeldus

Tootmisliinidele materjali ette vedamine;toodangu transportimine tootmisüksuste ja erinevate tootmishoonete vahel;tootmise toorainega varustamine; valmistoodangu ladustamine jm. jooksvad tööd.

OÜ Vindor on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 2010 aastal. Põhitegevuseks on puidust liistude ja lengide tootmine.

Kohustused

- Tootmisliinidele materjali ette vedamine
- toodangu transportimine tootmisüksuste ja erinevate tootmishoonete vahel
- tootmise toorainega varustamine
- valmistoodangu ladustamine jm
- jooksvad tööd

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev kogemus tõstukijuhina
- täpne
- kohusetundlik
- tõstukijuhiload (eeliseks)
- valmisolek vahetustega tööks

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes.
- Toetavat meeskonda.
- Motiveerivat töötasu, tootlikkusest sõltuvat lisatasu.
- Väljaõpet kohapeal.
- Kaasaegseid töövahendeid.
- Kollektiivpuhkus suvel ja jõulude ajal.

Kontakt:
tellimused@vindor.ee
53080085