Santehnik

CONTECH OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 35a

Töö kirjeldus

Veevarustus-, kütte- ja kanalisatsioonitorustike rajamine ehitusel.Santehniliste seadmete paigaldamine
Kandideerimiseks saada oma CV info@contech.ee aadressile
Ehitus. Projekteerimine ja nõustamine.

- Veevarustus-, kütte- ja kanalisatsioonitorustike rajamine ehitusel
- Santehniliste seadmete paigaldamine

Nõudmised kandidaadile

- erialane töökogemus 3 aastat
- soov ja võime õppida
- ausus
- korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
- oskus töötada meeskonnas
- jooniste lugemise oskus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökohta edukas ettevõttes
- Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- Toetavat kollektiivi
- Tööd graafiku alusel E – R 07:30 – 17:00
- töötasu 1100- 1500/neto (põhipalk + tulemustasu).
- Lisatasu nõutavast tulemuslikuma töö ja kogemuse eest

Kontakt:
Olesja Rajevskaja
info@contech.ee
+37258121232