Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
18.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Kesk tn 2

Töö kirjeldus

Sinu põhitööülesanneteks on puistekaupade ja väetiste laadimine vagunitest ladudesse ja pakkimine BigBagidesse, ladude ja konveierliinide pesemine ning puhastamine. Töö tõstuki-ja laaduriga. Kõigi seotud tööde teostamine.
Kandideerida võib otse Töötukassa keskkonnas või saata CV aadressil k.teelahk@silsteve.ee
SILSTEVE on multifunktsionaalne terminal Sillamäe sadamas, asudes raudtee ja maantee magistraalide vahetus läheduses, kõigest 25 km kaugusel Euroopa Liidu ja Venemaa vahelisest piirist. Sillamäe sadam on uus ja arenev süvaveesadam ja on navigeeritav aastaringselt.SILSTEVE poolt osutatavad teenused:laevadel, vagunites ja treileritel transporditavate puiste- ja üldkaupade,veerevtehnika ja konteinerite laadimine ja lossiminekaupade ladustaminetolli- ja saatedokumentide vormistamineekspedeerimisteenusedkaupade pakkimine, sorteerimine, komplekteerimine, markeerimine jm. lisateenused Sillamäe sadam on I kontrolltüüpi vabatsoon, mis võimaldab kaupade võõrandamist 0%-lise käibemaksuga ja Eestit transiidina läbivate ühenduseväliste kaupade ladustamist, optimeerides maksude tasumist ning kaubanduspoliitiliste meetmete rakendamist. Samuti opereerib SILSTEVE väljaspool vabatsooni territooriumi tolliladu ning tolliterminali.SILSTEVE on Eesti Kaubandustööstuskoja liige, Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni (ELEA) liige, omame AEO staatust (volitatud ettevõtja).Multifunktsionaalne terminal Sillamäe Sadamas.

- Sinu põhitööülesanneteks on puistekaupade ja väetiste laadimine vagunitest ladudesse ja pakkimine BigBagidesse, ladude ja konveierliinide pesemine ning puhastamine
- Töö tõstuki-ja laaduriga
- Kõigi seotud tööde teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Tööle asumise tingimuseks on vajalik frontaallaaduri juhtimisoskus
- tunnistus ning tehniline taip
- hea füüsiline ettevalmistus ja valmisolek pikkadeks töövahetusteks värskes õhus

Omalt poolt pakume

- Vahetustega töö korral on aega endale ja perele väljaspool nädalavahetusi. Töö on mitmekülgne ja vaheldusrikas.
- Väljaõpe kohapeal. Tulemustasu kuni 10% põhitöötasust.

Kontakt:
Kati Teelahk
k.teelahk@silsteve.ee