Abikokk-klienditeenindaja

Petite Cafe OÜ
Pärnu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
28.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Vee tn 10

Töö kirjeldus

Köögi korrashoid, ettevalmistuste tegemine, toitude väljastamine, kookide ja magustoitude tegemine, vajadusel kohvijookide valmistamine. Saalitöötaja abistamine, klientide teenindamine.

- Köögi korrashoid, ettevalmistuste tegemine, toitude väljastamine, kookide ja magustoitude tegemine, vajadusel kohvijookide valmistamine
- Saalitöötaja abistamine, klientide teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame
- et meie tulevane töötaja on viisakas
- aus ja usaldusväärne. Käitub klientidega sõbralikult ja on alati rõõmsameelne

Omalt poolt pakume

- Meeldivat töökeskkonda, tööpäeva 8.00-15.30 (suveperioodil oleme avatud pikemalt), motiveerivat töötasu.

Kontakt:
Raili Link
cafepetiteou@gmail.com
56288961