Rahandusosakonna juhataja

Väike-Maarja Vallavalitsus
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
26.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik

Töö kirjeldus

• korraldab omavalitsuse organisatsiooni raamatupidamist ja raamatupidamislikku aruandlust• juhib ning korraldab omavalitsuse eelarve koostamise ja täitmisega seotud protsesse• juhib rahandusosakonna tööd
Kandideerimiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 12. jaanuaril 2020 (e-post: vv@v-maarja.ee või postiga Pikk 7 Väike-Maarja 46202 Lääne-Virumaa). Lisainfo: tel 329 5751 ja 510 7460 (vallavanem Indrek Kesküla)

- • korraldab omavalitsuse organisatsiooni raamatupidamist ja raamatupidamislikku aruandlust• juhib ning korraldab omavalitsuse eelarve koostamise ja täitmisega seotud protsesse• juhib rahandusosakonna tööd

Nõudmised kandidaadile

- Raamatupidamisarvestuse
- finantsjuhtimise ja -kontrolli põhimõtete (sh seadusandlus) tundmine Väga hea suhtlemisoskus ja meeskonnatööle orienteeritus

Omalt poolt pakume

- Tööd, kus igavust tunda ei ole lihtsalt aega.

Kontakt:
Maris Kõrgmäe
maris@v-maarja.ee
329 5753