Arendusspetsialist

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4

Töö kirjeldus

Arendusspetsialisti peamisteks ülesanneteks on registrite osakonna infotehnoloogiliste lahenduste väljatöötamisel osalemine (nõuete püstitamisest kuni lahenduse realiseerimiseni), suhtlemine erinevate osapooltega (arenduspartnerid, IT analüütikud), lahenduste testimine ja andmeanalüüs. Lisaülesandeks on vajadusel tegeleda registrite osakonna peaspetsialisti igapäevatööga (dokumentide registreerimine, sisestamine ja klientidega suhtlemine).
Kandideerimisavaldust ja CVd ootame aadressil konkurss@pria.ee hiljemalt 25.02.2020.Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/.
PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

- Lisaülesandeks on vajadusel tegeleda registrite osakonna peaspetsialisti igapäevatööga (dokumentide registreerimine, sisestamine ja klientidega suhtlemine)

Nõudmised kandidaadile

- Otsime inimest
- kes on sõbralik ja toetav meeskonnatöö tegija
- kiire õppija
- julgeb esitada küsimusi ja oma arvamust avaldada
- näeb seoseid ja erinevaid lahendusvõimalusi. Sa võiksid olla avatud mõtlemisega
- tasakaalukas
- koostööle ja lahendustele orienteeritud.Sobival kandidaadil on kõrgharidus (soovitavalt IT-alane)
- IT-alane kutseharidus või IT-alane töökogemus
- hea arvuti kasutamise oskus
- sh hea kontoritarkvara tundmine (MS Office)
- korrektsus ja täpsus
- analüütiline mõtlemine
- väga hea meeskonnatöö oskus
- iseseisvalt töötamise oskus
- väga hea eesti keele oskus • kuulamisoskus ja oskus teistega arvestada Kasuks tuleb:• teadmised
- kogemused ja soov osaleda tarkvaraarenduses• IT lähteülesannete kirjutamisoskus• andmete pärimise oskus Business Objects-iga• vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil• endise tööandja soovitus

Omalt poolt pakume

- Head ja toetavat meeskonda
- kaasaegset töökeskkonda Tartu kesklinnas ja tänapäevaseid töövahendeid
- tööalast juhendamist
- eneseteostusvõimalust
- võimaluste piires paindlikku tööaega ja võimaluste piires kodus töötamise võimalust
- 35 päeva põhipuhkust aastas
- täiendavat motivatsioonipaketti, kust igaüks leiab endale midagi sobivat.

Kontakt:
Liisi Kase
konkurss@pria.ee
737 1343