Tõstukijuht

osaühing Eesti Höövelliist
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.03.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Päraküla, Ruusi tee 12

Töö kirjeldus

Tootmisliinide teenindamine, saematerjali ettevedu ja valmistoodangu laialivedu, pakkimine, töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine.

OÜ Eesti Höövelliist on asutatud 1993 aastal ja kuulub Rootsi ettevõttele Pomona-gruppen AB. Ettevõtte põhitegevusala on profiilliistude tootmine. Ettevõte asub Suure-Jaanis, Viljandimaal.

- Tootmisliinide teenindamine, saematerjali ettevedu ja valmistoodangu laialivedu, pakkimine, töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on kohusetundlik ja täpne
- nõutav eelnev töökogemus tõstukitega
- valmis töötama kahes vahetuses

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet, puhkust 35 päeva, 3 nädalat suvel ja 2 nädalat talvel, tööriideid, sporditoetust, pauside ajal kohv ja tee.

Kontakt:
Elina Sassiad
info@hoovelliist.ee
435 1050