Autojuht

OSAÜHING SPENTA AUTO
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
07.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn

Töö kirjeldus

Rahvusvahelised veod ( Eesti-Venemaa-Eesti):- kauba õigeaegne toimetamine sihtkohta, järgides väga täpselt transpordifirma, kauba tellija ja kauba saaja poolt antud juhiseid;- sihtkohas viib veoautojuht saabunud kauba lattu, poodi või otse kliendile.

Kaubavedu maanteel

- Rahvusvahelised veod ( Eesti-Venemaa-Eesti):- kauba õigeaegne toimetamine sihtkohta, järgides väga täpselt transpordifirma, kauba tellija ja kauba saaja poolt antud juhiseid
- - sihtkohas viib veoautojuht saabunud kauba lattu, poodi või otse kliendile

Nõudmised kandidaadile

- Juht peab teadma veoste laadimise iseärasusi ja vedaja esindajana vastutama veose ohutu kättetoimetamise eest
- oskama kasutada: navigatsiooni seadet
- nutitelefoni
- - ohtlike ainete vedu
- - kiiresti riknevate ainete vedu

Omalt poolt pakume

- Alalist töökohta.

Kontakt:
Aleksandr Timofejev
ouspenta@hot.ee
56600438