Tootmisjuht

TK-Team Baltic AS
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
24.01.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Pauastvere küla

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:• efektiivne tootmise korraldamine, juhtimine ning tootmisplaneerimine; • kvaliteedi ja töömahtude pidev kontroll; • tootmisprotsesside mõõtmine ja analüüsimine;• valmistoodangu lähetamine.
Vajadusel lisainfo: TK-Team Baltic AS tegevjuhilt, Helys Palk, tel. +372 555 12 154Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri aadressile baltic@tk-team.com hiljemalt 24. jaanuariks 2020.
TK-Team Baltic AS on põhjamaade suurim kooli- ja teadetetahvlite ning esitlusvahendite tootja. Meie emaettevõte Taulukeskus TK-Team OY Ab on Soomes tegutsenud üle 40 aasta. TK- Team AS on Põltsamaal tahvleid tootnud juba 20 aastat. Oma toodangus kasutame väga kvaliteetseid ning vastupidavaid materjale ning eeliseks peame paindlikku tootmist, kvaliteetset toodangut, laialdast ja kaasaegset toodete valikut ja suurt tootmiskogemust.

- Töö kirjeldus:• efektiivne tootmise korraldamine, juhtimine ning tootmisplaneerimine
- • kvaliteedi ja töömahtude pidev kontroll
- • tootmisprotsesside mõõtmine ja analüüsimine
- • valmistoodangu lähetamine

Nõudmised kandidaadile

- Nõudmised:• vähemalt 3 aastat tootmise juhtimise kogemust puidu- ja/või metallitööstuses
- • kõrgharidus tehnoloogia vallas
- • teadmised LEAN juhtimiskontseptsioonist ning ERP-süsteemidest
- • teoreetilised ja praktilised tehnilised oskused ning mõtteviis
- • oled koostööaldis
- vastutus- ja otsustusvõimeline
- kehtestava käitumisviisiga
- korrektne ning hea suhtlemis- ja motiveerimisoskusega
- • eesti- ja inglise keele oskus (nii kõnes kui kirjas)
- kasuks tuleb soome- ja vene keele oskus.

Omalt poolt pakume

- Pakume:
- • huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes ja arenemisvõimalust
- • vabadust arendada tootmist ja viia see uuele tasemele
- • konkurentsivõimelist töötasu
- • sõbralikku ja toetavat meeskonda ning ühisüritusi.

Kontakt:
Helys Palk
helys.palk@tk-team.com
+37255512154