Logistik

BKB Trans OÜ
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev, Pärnu mnt 123

Töö kirjeldus

• hinnapakkumiste koostamine ja edastamine• isikliku kliendibaasi loomine • klientidega suhtlemine, veotellimuste vastuvõtt • vedude planeerimine• koostööpartneritega suhtlemine, tööülesannete andmine ja nende täitmise kontroll • aruandluse koostamine, andmete sisestus, arvete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

- Otsime eelneva erialase töökogemusega logistikut

Omalt poolt pakume

- Tulemustele orienteeritud palgasüsteem (põhipalk + tulemustasu)
- • tööks vajalikke kaasaegseid vahendeid
- • tööd ja arenguvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes
- • meeldivat, sõbralikku ja teineteist toetavat abivalmis kollektiivi
- • väljaõpet oma ala professionaalide poolt
- • arenemisvõimalust ettevõtte sees
- • ühisüritusi.

Kontakt:
Bengt Janson
transport@bkbtrans.ee
56282770