Tartu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
09.02.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Teguri tn 37a

Töö kirjeldus

Autoteeninduse töö planeerimine ja tööprotsessi haldamine; klientidega suhtlemine ja nõustamine; meeskonna juhtimine, motiveerimine ja värbamine; hinnapakkumiste ja arvete koostamine; teeninduse arendamine ja haldamine; inventuuride teostamine ning dokumentide korrashoid.

KUMMIBOX OÜ on 1998. a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all.Meie kolme asukoha peale kokku on kaupluse pinda 75m2 (4-6 müügikonsultanti), teeninduse pinda 800m2 (11 tõstukit, 5-11 töötajat) ja ladu 800m2.

Kohustused

- Autoteeninduse töö planeerimine ja tööprotsessi haldamine
- klientidega suhtlemine ja nõustamine
- meeskonna juhtimine, motiveerimine ja värbamine
- hinnapakkumiste ja arvete koostamine
- teeninduse arendamine ja haldamine
- inventuuride teostamine ning dokumentide korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus sarnasel ametikohal ja/või tehniline haridus
- arvuti kasutamis oskus kesktasemel ( Excel
- Word jne)
- eesti
- inglise ja vene keele valdamine. Järgmised omadused: hea suhtlemisoskus
- tehniline taip
- korrektsus
- täpsus
- sihikindlus
- otsustusvõime
- iseseisvus
- meeskonna eestvedamise oskus
- pingetaluvus
- abivalmis
- sõbralik

Omalt poolt pakume

- Meeldivat kollektiivi
- kaasaegset töökeskkkonda
- koolitusi
- ühisüritusi
- töötulemustest sõltuvat väärilist töötasu (al 2000€ aasta keskmine töötasu).

Kontakt:
Natalja Hanst
natalja@carbox.ee